Наша iсторiя

Про
Husky
Help
Ukraine
Про Husk Help Ukraine

Husky Help Ukraine – це благодійна організація, яка була заснована з метою допомогти покинутим собакам північних їздових порід на території України. Організація працює з 2020 року і з тих пір вдалося врятувати багато твари, знайти їм дім та надати всю необхідну допомогу.

Husky Help Ukraine збирає кошти на організацію тимчасового прихиску для тварин до моменту прилаштування їх у сім’ї та забеспечення їх всім необхідним, а саме якісним лікуванням, харчуванням та комплексним доглядом.

Організація співпрацює з іншими притулками та ветеринарними клініками по всій Україні, щоб максимально ефективно допомагати тваринам, які потребують допомоги.

Husky Help Ukraine активно залучає волонтерів з різних куточків України, що допомагає організації підтримувати високий рівень діяльності та розширювати свої можливості.

Якщо ви хочете допомогти безпритульним тваринам в Україні, ви можете стати волонтером або пожертвувати кошти Husky Help Ukraine. Кожен ваш внесок допоможе збільшити можливості організації та забезпечить безпосередню допомогу тваринам, які цього потребують.

2021
2021
2021

Нашi партнери

preloader